Mieszkania na wynajem w Gdańsku

Serwis Kwatery w Gdańsku przedstawia mieszkania na wynajem zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych pod wieloma względami miejscach Gdańska i na granicy z Sopotem.

Oferujemy kwatery na wynajem dla każdego - na lato/urlop nad morzem lub dla studentów - na zjazdy. Nasze mieszkania są również atrakcyjne w przypadku wizyt biznesowych lub pobytów na targach.

Wita Stwosza

Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza

Mieszkanie dla 4 osób w Centrum starej Oliwy. 5 minut tramwajem od Uniwersytetu Gdańskiego. Niedaleko Targów Gdańskich. Składa się z… »

Słoneczne Przymorze

Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 6c

W pokoju dziennym znajdują się 2 dwuosobowe łóżka z kompletami pościeli i duża, pojemna komoda. Mały pokój wyposażony jest w… »

Słoneczne Południe

Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 4a

W pokoju dziennym znajdują się 2 dwuosobowe i 1 jednoosobowe łóżka z kompletami pościeli i duża, pojemna szafa. Mały pokój… »

Karpacka

Gdańsk Oliwa, ul. Karpacka

Mieszkanie położone jest w Starej Oliwie, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz niedużego balkonu. Miejsce dla 7… »

Letni Kąt

Gdańsk Oliwa, ul. Grunwaldzka

Mieszkanie dla 4 osób zlokalizowane na granicy Gdańska i Sopotu niedaleko AWF i SKM. Składa się z jednego dużego pokoju,… »

Słoneczna Żabianka

Gdańsk Żabianka, ul Subisława 23

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie jest funkcjonalne, świeżo wyremontowane i może pomieścić do 5 osób.… »

Słoneczny Blask

Gdańsk Przymorze, ul. Chłopska 14d

Przytulne mieszkanie jednopokojowe dla 6 osób. Powierzchnia 27m2 na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest funkcjonalne i ładnie urządzone. W pokoju… »

Słoneczny Kąt

Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska 42d

W dwóch pokojach znajdują się trzy dwuosobowe łóżka i jedno jednoosobowe z kompletami pościeli, szafy i komoda. Aneks kuchenny wyposażony… »

Lokalizacja mieszkań do wynajęcia

 

Wykonanie i hosting: eximius.pl

Jesteś tutaj: Start » Informacje » Mapa